Hybrid Deployment

Nastavte svůj emailový a komunikační server tak, aby měl každý přesně ty funkce, které potřebuje. Neplaťte za funkce, které nepoužíváte. Ušetřete desítky procent svých pravidelných nákladů.

Vyzkoušet IceWarp Chci vědět víc
Cover
Cover

Jak to funguje

Hybrid deployment znamená, že máte IceWarp nainstalován zároveň s vašim původním emailovým serverem.

Většinou pouze 20-30% zaměstnanců využívá opravdu všechny pokročilé funkce, které platíte. Ostatní zaměstnanci používají pouze základní funkce jako je email, úprava dokumentů nebo chat. Případně pár středně pokročilých funkcí. Za služby pro všechny vaše zaměstnance ovšem platíte stejně, a to bez ohledu na to co skutečně využívají. Každý měsíc tedy platíte výrazně více než je nutné, právě za nepoužívané funkcionality. IceWarp nabízí jednoduché řešení. Běžné nenáročné uživatele přesuňte na jednodušší, o desítky procent levnější IceWarp. Těm nejnáročnější ponechte komplikovanější a dražší funkce, se kterými jsou zvyklí pracovat.

Vše co potřebujete

Email
Kalendáře
Messenger
Dokumenty
TeamChat
Úložiště
Pracujte jak jste zvyklí
Oba servery jsou propojeny, takže spolu všichni mohou komunikovat a pracovat jako doposud. Uživatelé IceWarpu budou moci nadále chatovat s těmi na původním serveru, budou mít přístup do stejných veřejných složek a budou moct používat společný kalendář. Navíc i uživatelé mimo IceWarp budou moci využívat stejné TeamChat místnosti pro ještě efektivnější týmovou práci.
Cloud i vlastní server
Nezáleží na tom, jestli nyní používáte vlastní server nebo cloud. IceWarp můžete mít na vlastní infrastruktuře, jako cloud nebo kombinovaně. Například náročné uživatele s bohatým balíkem fukncí můžete mít na svém serveru, zatímco ostatní uživatele přesunete na IceWarp Cloud. Nebo ušetřete lidské i finanční zdroje a nechte obě skupiny v cloudu. Záleží jen na vás.

Výhody

Cenově
efektivní řešení
Snižte své náklady až o 50 %. Plaťte pouze za to, co opravdu využíváte a ušetřete desetitisíce měsíčně.
Dva systémy.
Jeden brand.
Všechny vaše emailové adresy zůstanou stejné, nepřijdete ani o historii. Nikdo zvenčí nepozná rozdíl.
Komunikace
napříč systémy
I když máte 2 servery, všichni si mohou posílat emaily, pozvánky i chatovat jako dosud.
Kompatibilita
s email klienty
Díky podpoře standardních protokolů může každý používat email klienta, jak je zvyklý.

Chcete se dozvědět více o Hybridu?

Zavolejte mi